Методика зайнять

Тренажер "ГОРБУНОК" є потужним сучасним засобом самодопомоги для подолання таких станів як остеохондроз, сколіоз й атрофія м'язового корсета хребта. При розробці тренажера "ГОРБУНОК" ураховувалися останні дані по біомеханіці людського тіла з метою максимального скорочення часу занять. Така ціль була досягнута шляхом максимальної концентрації навантаження, що виникає при заняттях на цьому тренажері саме на тих ділянках тіла людини, які є вирішальними для функціональної повноцінності його хребта. Також при цьому зросла інтенсивність фізичного навантаження. Тому, для того щоб наш тренажер доставляв Вам тільки радість і допомагав позбутися від колишніх недуг, ним потрібно користуватися правильно.

Як правильно користуватися тренижером

  1. 1. Якщо у Вас складаний варіант тренажера, то його потрібно встановити в робоче положення.
    УВАГА! Щоб уникнути травм підходити до тренажеру потрібно з тієї сторони, де в нього вертикальні опори. Якщо підходити з іншої сторони тренажера, де в нього похилі опори, то в такому випадку може відбутися його перекидання. При покупці тренажера вимагайте показати, як працює тренажер, і випробуйте його самі! При індивідуальному замовленні тренажера "ГОРБУНОК" ручної роботи його висота повинна рівнятися половині росту найвищого члена родини.
  2. фото 12. Потрібно лягти на опорну поверхню тренажера животом таким чином, щоб при повністю выпрямленных ногах, ступні не стосувалися підлоги. При цьому середина поперекового відділу хребта повинна бути в самій верхній крапці на робочій поверхні тренажера! Якщо це правило не буде виконано, то в такому випадку в осіб, схильних до остеопорозу можливі не тільки неприємні відчуття, зв'язані зі стиском міжреберних нервів, але й ушкодження ребер (у рідких, украй запущених випадках хвороби)!
  3. 3. Руками потрібно узятися за поперечні поперечини тренажера так, щоб забезпечити максимальну стійкість тіла й тренажера.
  4. 4. Особам будь-якого віку й підлоги, які хотіли б користуватися тренажером "ГОРБУНОК" насамперед варто спочатку правильно лягти на нього. При цьому варто проконтролювати є чи ні дискомфортні відчуття в хребті (посилення або поява болю) і в голові (відчуття надмірного припливу крові або запаморочення). Якщо таких неприємних відчуттів ні, то тоді тільки варто пробувати виконати кілька пробних тренувальних рухів і починати контроль безпечного рівня артеріального тиску крові.
  5. 5. Потрібно піднімати прямі ноги до горизонтального рівня й опускати їх із силою вниз. Так потрібно проробляти в такт із подихом 10-20 разів щодня. На це може піти від 25 сек. до 1 хв. у день. Якщо Вам важко піднімати ноги до рівня обрію, то можна піднімати їх і на меншу висоту. При цьому необхідно хащі виконувати руху (до появи легкої утоми).
  6. фото 26. Для того щоб уникнути підвищення артеріального тиску при роботі на тренажері необхідно підборіддя максимально пригорнути до грудей! Якщо Вам уже є 35 років, або Ви схильні до гіпертензії, у цьому випадку при перших заняттях на тренажері "ГОРБУНОК" Вам обов'язково варто перевірити рівень артеріального тиску крові й погодити його безпечні границі зі своїм лікарем . При цьому добове навантаження необхідно розділити на кілька безпечних підходів до тренажера.
  7. 7. Увага! Дітей до 12 років при роботі на тренажері необхідно страхувати, притримуючи їх за праве плече й поперек!
  8. 8. Ми рекомендуємо займатися на тренажері "ГОРБУНОК" дітям з 5-7 літнього віку. У цьому віці дитині вже можна пояснити, що ми від нього хочемо, але найважливіше - уже є сформовані анатомічні особливості для безпечних навантажень на трубчасті кості. Цей момент у житті маленької людини батьки можуть легко помітити по початку його прискореного росту. Саме із цього моменту діти найбільш піддані ризику розвитку остеохондрозу і його ускладнень і вимагають грамотних заходів щодо його профілактики.

Бажаємо Вам здоров'я й довголіття!