Тренажер "ГОРБУНОК" - ефективне рішення проблем зі спиною!

Інтерв'ю з автором тренажера:

Все геніальне - просто!


Всього 1 хвилина регулярних занять в день на тренажері «Горбунок», і Ви забуваєте про проблеми з хребтом. Унікальний винахід київського лікаря, кандидата медичних наук, Федорича Олександра Володимировича продовжує підкорювати світ.

Порушення постави, біль у спині, різні хронічні захворювання внутрішніх органів у дорослих та дітей шкільного віку - все це ланки одного ланцюга. Хребет - стовп життя. Здоровий хребет - основа нашого здоров'я і довголіття!

Сколіоз, остеохондроз, радикуліт, міжхребцеві грижі та інші хвороби сучасного суспільства розвиваються виключно як наслідок атрофії глибоких м'язів спини. Ще сто років тому академік Бехтерєв знаходив таку атрофію виключно у представниць дворянських сімей. В даний час практично кожна людина має подібні проблеми.

Позбутися сколіозу, неправильної постави та інших проблем хребта можна самостійно, застосовуючи незамінного помічника тренажер «Горбунок». Виконуючи щоденно рекомендовані фізичні вправи протягом однієї хвилини, можна повністю подолати такі хвороби як остеохондроз, сколіоз, атрофія м'язового корсету хребта, міжхребцеві грижі та ін.

Демонстрация использования тренажера

Тренажер «Горбунок» тренує випрямляючі м'язи і глибокі м'язи спини, дозволяє розвантажити поперековий відділ хребта і швидко формує м'язовий корсет. За рахунок ефективної корекції хребта, організм якісно самовідновлюється після великих фізичних навантажень, що важливо для спортсменів. Тренажер «Горбунок» вже використовується при реабілітації збірних команд України зі спортивної гімнастики, легкої атлетики, вільної боротьби та інших видів спорту.

Отзыв олимпийцев

Ефективний тренажер і для відновлення хребта, пошкодженого в результаті травм і аварій, реабілітація таких пацієнтів відбувається значно швидше.

Тренажер «Горбунок» є незамінним і для батьків - привчивши до занять на тренажері дітей у віці від 6 до 15 років (у період інтенсивного росту) дитина виросте здоровою та енергійною. Важливо знати, що розвиток кісткового скелета у дітей значно випереджає розвиток скелетної мускулатури. Як наслідок, хребет дитини може легко деформуватися, що призводить до виникнення сколіозу. Використовуючи тренажер «Горбунок» можна позбутися сколіозу в будь-якому віці, але важливо знати, що профілактика його в ранньому віці набагато простіше й ефективніше лікування. Не втрачайте час. Тренуйтеся всією родиною.

Єдиний побічний ефект занять на тренажері - додаткове зміцнення м'язів преса, стегон і плечового відділу, - але хто відмовиться від гарної фігури?

При розробці тренажера «Горбунок» враховувалися останні дані в біомеханіці людського тіла - становище людини в процесі заняття ідентично «позі ембріона», а максимальна концентрація навантаження під час занять виникає на тих ділянках тіла, які є вирішальними для функціональної повноцінності хребта. У результаті цього вдалося максимально збільшити ефективність тренажера, що дозволило скоротити час щоденних занять до 1 хвилини.

Позвоночник

1 хвилина регулярних занять на тренажері сьогодні, позбавить Вас в майбутньому від необхідності регулярно витрачати час і гроші на відвідування лікарів.


Будьте здорові!

Горбунок

Габаритні розміри: 460мм х 760мм х 950мм

Вага: 11,5 кг

Ціна: 2900,00 грн

(+38) (044) 587-63-52

(+38) (044) 229-71-23

(+38) (050) 355-74-76

(+38) (067) 538-51-10

Доставка по Київу - безкоштовна!

Доставка по Україні відповідно до тарифів перевізників. (120-190 грн.)

Стоимость тренажера с доставкой в Москву - уточняйте.
Стоимость тренажера с доставкой по СНГ почтой - уточняйте.
Інщі країни - договірна.


Фото тренажера в упакованому вигляді.

 

УВАГА!
Періодично в мережі з'являються підробки!
Оригінальний тренажер має наступні відмінності:
  • випускається під авторським контролем
  • дотримані кути і радіус вигину, відповідно до законів біомеханіки необхідні для ефективної роботи з тренажером
  • розбірний, при перевезенні на інше місце можна легко розібрати і компактно упакувати (Фото упакованого тренажера)
  • опорні п'яти регулюються по висоті, що дозволяють нівелювати нерівності підлоги (Фото п'яти)
  • заводське якість виготовлення і фарбування (типу "шагрень", злегка горбиста)
  • 100% якість